Espirit serisinin yeni referans hoparlörü Australe EZ ile tanışın. Australe EZ, Espirit EZ serisinin kişilik özelliklerini paylaşsa da kendine has karakteriyle ışıldıyor.
Benzersiz teknolojik inovasyonlarıyla serinin performansını yeniden tanımlayan ve eşsiz bir “canlılık” hissi veren Australe EZ büyük bir ilerlemedir.

DPS TEKNOLOJİSİ
Triangle, Australe EZ’de bugüne dek sadece Magellan serisi hoparlörlere has olarak kalmış yeni DPS (Dynamic Pulse System) teknolojisini kullandı.
Hoparlörün arka tarafına ikinci bir tweeter eklenmesinden oluşan bu teknoloji, hoparlörün önünden yayılan sinyale karışmadan en tiz frekansların net şekilde üretilmesini sağlamaktadır.
DPS teknolojisi görüntülemeyi iyileştirir ve neredeyse holografik bir ses sahnesi yaratmak suretiyle yönselliği azaltır.
Dinleyicinin hoparlöre göre nerede bulunduğu bu şekilde daha az kritik öneme sahip bir etmen haline gelir. Dinleyici odanın istediği her yerinden unutulmaz bir müzik deneyimi yaşayabilir.

YENİ NESİL BAS SÜRÜCÜLERİ
Alt frekanslarda hoparlörün performansını iyileştirebilmek için iki yıldan uzun süre boyunca, yeni nesil sürücüler geliştirmeye çalıştık.
Membranda, kağıt hamuru ve karbon fiberden yapılmış yeni bir kompozit malzeme kullandık ve bu şekilde membranın hızlı ve güçlü baslar için gereken yoğun sertlik ve düşük kütle özelliklerine sahip olmasını sağladık.
Bu membranı büyük boy bir ferit ve ses bobini beslemekte ve böylelikle onun 29 Hz’e kadar inebilmesini mümkün kılmaktadır. Australe EZ fiziksel olarak gerçekçi bir alt frekans darbesi sunan yoğun bir bas performansına sahip.

KAİDE
Titreşimlerin kabinden zemine doğru yayılmasını sağlayan, gözenekli kauçuktan yapılmış titreşim önleme plakasına sahip yeni bir cam stand geliştirdik.
Geniş bir yüzeye sahip olan bu cam baza, kabinin sabit kalmasını garantilemekte ve her tür yüzeye uyum sağlanması açısından alüminyum çivi ayak veya kauçuk ayak kullanma olanağı sağlamaktadır.