Antal, ESPIRIT EZ serisinin ana ürünüdür. 1.1 metre yüksekliğindeki bu üç yollu yer tipi hoparlör TRIANGLE’ın getirdiği tüm yenilikleri bünyesinde barındırıyor. Cam bir altlığın üzerine yerleştirilmiş olan Antal, TRIANGLE’ın ünlü koni tweeterı, doğal selülozdan yapılmış orta menzil sürücüsü ve iki adet fiberglas woofer ile donatılmış.

Özellikleri;
Titanyum kubbeli tweeter TZ2500B
Doğal selülozdan yapılmış orta menzil sürücü membranı
Fiberglas membranlı wooferlar
Çivilerle veya kauçuk pedlerle montelenmiş cam altlık
Zımparalanmış alüminyum bağlantı uçları

TRIANGLE TEKNOLOJİSİNİN KALBİ

TWEETER TZ2550

TRIANGLE markasına özgü bir teknoloji ve performansa sahip olan TZ2510, basınç odacığıyla kombine edilmiş titanyum kubbe yapısının en son örneği. Bu teknoloji düşük distorsiyon ve mükemmel yönelme yeteneğiyle yüksek verimlilik sağlıyor.

Signature projesi kapsamında yaptığımız çalışmalar koni için yeni bir profil geliştirmemize ve ayrıca faz fişini iyileştirmemize yardımcı oldu. Bu, yönelimi aza indirgiyor ve neredeyse odanın her yerinde ay ses düzeyinin elde edilmesini sağlıyor.

Emilim (absorpsiyon) odacığı ile kombine edilmiş bir neodim halka kullanmak suretiyle, manyetik gücü yüksek, kompakt bir makine geliştirdik. Bu, arka ses dalgasının yayılımını durdurmak ve distorsiyonu azaltmak amacıyla yaratılmış bir tasarımdır. Sonuç olarak tiz frekanslarda daha doğal bir dinleme deneyimi elde edilmektedir.