Tıp öğrencisinden online ingilizce dersi

Eğitimin içeriği üç kategoriden oluşuyor: Gramer çalışmaları, okuma ve telaffuz çalışmaları, konuşma becerileri.
Gramer çalışmalarımızı İngiliz kaynaklarından derlediğim slaytlarım ve alıştırmalar, internetteki egzersizler üzerinden pekiştirerek yapıyoruz.
Gramer çalışmalarına devam ederken bir yandan seviyeye uygun olarak okumalar yaparak hem yeni kelimeler öğreniyoruz hem de yaygın kullanılan kalıplarla tanışıyoruz.
B2 seviyesinin sonundan itibaren düzenli olarak konuşma becerileri üzerine çalışmaya başlıyoruz. Burada, öğrendiğimiz kalıpları konuşma ortamında kullanabilme becerilerimizi geliştiriyoruz.
C2 seviyesini bitirdikten sonra ise ileri düzey İngilizce için özel çalışmalar yapıyoruz. Bunların içinde makale okuma teknikleri, konuşma esnasında hatırlayamadığımız kelimeleri anlatmanın alternatif yolları, standart ve kalıp konuşmalar yerine özgün ve yaratıcı ifadeler üretmeyi, konuşma içerisindeki anlamını bilmediğimiz kelimeleri öğrenme gibi çalışmalar bulunuyor.
Okul ödevleri veya aldığınız diğer derslerle herhangi bir etkileşimde bulunmuyorum. Ben sadece kendi programımı ve verdiğim ödevleri baz alarak gelişiminizi takip ediyorum, bunun dışında yapacağınız çalışmalar veya ödevlerle ilgilenmiyorum. (Elinizde olan tüm kaynakları kullanmak sizin yararınızadır, burada ifade etmeye çalıştığım şey, okul ödevleri/sınavlar/diğer ödevler/çeviriler gibi program dışı işlerle ilgilenmiyorum, biz programımıza uygun şekilde devam edeceğiz, ek alacağınız destekler sizin mesuliyetinizdedir.)

https://www.gittibu.com/Ilan/hizmet/74979