HER ŞEYİYLE TAM BİR DİJİTAL SES KAYNAĞI
DS-10 çağın odyofillerinin her türlü internet ve dijital bağlanabilirlik ihtiyaçlarını, birinci sınıf Gold-Note High-End ses performansıyla gidermeleri için tasarlandı. İnovatif bir D/A dönüştürücü olan DS-10 ilhamını en üst modelimiz olan DS-1000’den alarak sahip olduğu özellikleri All-In-One (Hepsi bir arada) bir ürün olan IS-1000’in özellikleriyle harmanlamak suretiyle, biraz daha fazlasına sahip bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Daha da önemlisi, kurulumunun ve günlük kullanımının çok kolay olması onu her tür High-End ses sistemine kolayca entegre olarak, sistemi tamamlayan bir ürün haline getiriyor.
DİJİTAL DAC ve TAM İŞLEVLİ STREAMER
DS-10, mevcut ses sistemlerini Web Streaming Hizmetlerini ve dijital kaynakları tarayabilir hale getirerek evrimleştirmek üzere yaratılmış yeni nesil bir D/A Dönüştürücü, UpnP, DLNA Streamer cihazdır.
DS-10, geleneksel CD çalarlar, TV ya da medya sunucuları ile eşleştirilebilir ve aynı zamanda Roon, Tidal, Qobuz, Airplay, Spotify, Deezer, V-Tuner da dahil olmak üzere neredeyse tüm internet servisleriyle uyumludur. DSD, PCM ve MQA formatlarını desteklediğinden, onunla gerçek bir “High-End Sesin” keyfini çıkartabilir, sorundan ve kablo kalabalığından özgür şekilde taptaze bir dinleme deneyimi yaşayabilirsiniz. DS-10’a Wifi/LAN vasıtasıyla tüm cihazlarınızı bağlayabileceğiniz gibi, yüksek tanımlı dijital Bluetooth 5.0 aracılığıyla muhteşem bir performansın, kolay bağlanabilirliğin tadını çıkartabilirsiniz.
DS-10 çok elverişli tasarımı sayesinde D/A sesi, S/PDIF koaksiyel, TOS-optik, AES eşzamansız PCM 24bit/192kHz girişler, yerel ve DoP DSD64/128’i ve 32bit/384kHz’e kadar dosya formatlarını USB-B Host eşzamansız girişi sayesinde dönüştürebilmektedir. Cihaz ayrıca USB-A girişi vasıtasıyla sabit disklerdeki ve USB belleklerdeki (FAT32/NTFS) müzikleri de doğrudan çalabilir. DS-10, Streamer ve Network Çalar olması dolayısıyla dijital dosyaları odyofil düzeyi bir ses performansıyla sunabilmektedir. En sevdiğiniz müziklerin keyfine muhteşem bir ses kalitesiyle varabilmeniz için her türlü işlevi kontrol edebildiğiniz uygulamayı, uzaktan kumandayı ve ön panelde yer alan düğmeleri kullanabilirsiniz.
PREAMPLİ ve KULAKLIK AMPLİSİ
DS-10 gerektiğinde açılıp kapatılabilen bir High-End analog preampli katına da sahip. Bu preampli katı tüm uzaktan kumandalarla senkronize edilmiştir, hatta buna web çalardan faydalanırken bile cihazın daima analog kat vasıtasıyla performans göstermesini sağlayan bir bilgisayar uygulaması da dâhildir.
Profesyonel düzeyde 6.3 mm’lik bir kulaklık çıkışı da bulunan DS-10 piyasada mevcut olan hemen her türlü kulaklığı sürebilir ve hassasiyet ayarı seçeneği de bulunmaktadır. DS-10 daima ödünsüz ve saf bir ses sunacak. Dijital yok, düşük kalite volüm kontroller yok.
%100 İTALYAN YAPIMI DAYANIKLI TASARIM
DS-10’un saf alüminyumdan makine ile şekillendirilmiş olan şasisi düşük frekans rezonansı ve manyetik durağan alan sağlıyor. Kompakt ve ikonlaşmış hava menfezi tasarımı ünlü PH-10 fono katınınkiyle aynıdır.
MODÜLER TASARIM
DS-10 inovatif ve eşsiz modüler tasarımı sayesinde, opsiyonel olarak, ünitenin mevcut performansını etkin olarak daha iyiye taşıyacak şekilde çok özel bir harici güç kaynağı olarak da performans gösterebilir.
MÜZİĞE DAHA FAZLA ZAMAN, CİHAZI ÇALIŞTIRMAYA DAHA AZ ZAMAN
SES SİSTEMİNİZ ÜZERİNDE TAM KONTROL
Yaklaşık 7 cm’lik hoş görünümlü ekranda cihazla ilgili bilgileri takip edebilirsiniz. Ayrıca cihazın uygulaması vasıtasıyla tüm işlevler kumanda edilebilmektedir. Cihazın elde taşınabilir uzaktan kumandası firmamıza tescilli SKC (Tek Tuşla Kumanda) teknolojisine sahiptir.
IOS ve ANDROID UYGULAMASI
DS-10 DAC, Apple iOS ve Android için özel uygulaması vasıtasıyla iPhone, iPad, akıllı telefon ve tabletlerden kumanda edilebilir. Bu uygulama DS-10’u tüm işlevlerle senkronize etmek suretiyle cihazın kolayca kumanda edilmesini sağlarken, preampli katının aktif olduğu durumda Web Çalardan analog volüm alınmasını da sağlamaktadır.