Doggie Soft Seri Otomatik Makaralı Gezdirme Tasması 12 Kg / 3 M Yeşil

OUTC12-YSL
AYNI GÜN KARGO
KÖPEK > KÖPEK TASMALARI > OTOMATİK GEZDİRMELER
Doggie
8680782170294
Doggie Soft Seri Otomatik Makaralı Gezdirme Tasması 12 kg / 3 M Yeşil

12 kg a kadar olan köpekler için uygundur. 3 Metreye kadar uzayabilen şeride sahiptir.

Soft Serisi otomatik gezdirme tasmaları uzun ömürlü sağlam malzemelerden aynı zamanda el tutamaç kısımları da yumuşak malzemeden üretilmiştir. Böylelikle çift renkli harika bir görünüm sağlamaktadır. 6 farklı renk seçeneğinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

SERBEST DOLAŞMA
Tasmanın ucunu tutun, başparmağınızla butona basın, bu sayede tasmanın ipi kolayca serbest bırakılabilir ve geri sarılabilir, artık köpeğiniz serbest dolaşmanın tadını çıkarabilir.

SERBEST HAREKETİ DURDUR/İZİN VER
Tasmanın ucunu tutun ve istediğiniz zaman başparmağınızla tuşa basın, böylece hızlı bir şekilde köpeğinizin serbest hareketine ara verebilir ve istediğiniz zaman tekrar devam ettirebilirsiniz.

TASMA İPİNİ İSTEDİĞİNİZ UZUNLUKTA AYARLAMA
Tasmanın ucundan tutun ve kilitleme tuşuna basarken aynı anda tasmanın üstündeki butona basın. Bu şekilde ipin uzunluğunu istediğiniz şekilde ayarlayabileceksiniz. Bunu yaptığınızda ip uzunluğu artmaz veya azalmaz ve köpeğiniz sabit bir yere kadar hareket edebilir.

MESAFEYİ KISALTMA
Tasmanın ucundan tutun, yukarıda yer alan butonu ileri itin serbest bırakma tuşuna basın ve butonu geri çekin, tuşu serbest bırakın. Böylece tasmanın ipi otomatik olarak toplanacaktır. Butonu tekrar ileri itin, yukarıdaki adımları tekrarlayın. Bu şekilde köpeğinizle aranızdaki mesafeyi aşamalı olarak kısaltabilirsiniz

Uyarı
Tasma sadece elinizde tutarak köpeğinizle yürümek içindir, başka amaçlarla kullanmayınız.

Yaralanmalardan kaçınmak için, tasmanın ipini asla kolunuza, vücudunuza veya köpeğinize dolamayın.
Her kullanımdan önce tasmanın zarar görmediğinden emin olun, hasarlı veya aşınmış durumdayken tasmayı kullanmayı bırakın.
Tasma sadece ambalajında belirtilen ağırlıklardaki köpekler için kullanılmalıdır. Daha ağır köpekler için kullanmayın.

https://www.gittibu.com/Ilan/ev-esyasi/73772